Telemont a.s.
Hotline: (+420) 241 001 414

Telemont a.s.

Ruckus Wireless - informace o společnosti

Logo_Ruckus   

                                                                

Společnost Ruckus Wireless byla založena v roce 2004 v USA za kapitálové podpory společností Motorola, T-Online a Sequoia Capital a patří mezi nejrychleji se rozvíjející výrobce bezdrátových IT technologií. Často je označována „Technologickým průkopníkem“ za své vývojové aktivity právě v oblasti Wi-Fi technologií.

Při vývoji svých produktů se Ruckus Wireless od počátku zaměřila na technologie, které umožňují přenášet multimediální data pomocí bezdrátové sítě. Aby bylo možné garantovat vysokou spolehlivost a datový tok při nízké latenci (zpoždění) a jitteru (kolísání), vyvinula společnost řadu unikátních technologií, které učinily z bezdrátové sítě moderní komunikační platformu s dostatečným výkonem pro provoz multimediálních aplikací.

Díky technologiím jako jsou BeamFlexa SmartCast uvedla společnost na trh řešení Ruckus MediaFlex, které umožňuje uživatelům používat WiFi technologii pro přenos IPTV. Dalším vývojovým krokem byla produktová řada ZoneFlex, kterou Ruckus vstoupil do segmentu centrálně řízených (enterprise) bezdrátových sítí, kam přináší doposud nepoznanou kvalitu rádiového pokrytí v kombinaci s nenáročnou správou a nízkými provozními i pořizovacími náklady.  

Více informací a kompletní přehled všech ocenění technologie Ruckus Wireless najdete zde. 

   


Wi-Fi Ruckus Wireless / 3.LF UK

Wi-Fi Ruckus Wireless / ACCOR hotels

Promo video společnosti Ruckus

Vyhledat: