Telemont a.s.
Hotline: (+420) 241 001 414

Telemont a.s.

Audiokonferenční a videokonferenční systémy

Audiokonferenční  a videokonferenční systémy se stávají nedílnou součástí  zasedacích a jednacích místnosti. Umožňují nám efektivně týmově spolupracovat mezi vzdálenými lokalitami místo cestování, telefonování či  e-mailové korespondence. Audio a videokonference nám šetří čas a peníze a přitom umožňují živé setkání a reálnou spolupráci s kolegy, zákazníky nebo obchodními partnery na dálku.

Vedoucím dodavatelem v oblasti hlasových, obrazových a datových  řešeních je společnost POLYCOM, která díky své vyspělé konferenční technologii pomáhá lidem zvyšovat produktivitu práce a efektivněji spolupracovat napříč různým síťovým prostředím odkudkoli na zemi.


Audiokonferenční zařízení VoiceStation, SoundPoint a SoundStation byla navržena pro možnost přirozené konference s účastníkem (účastníky) v druhé místnosti, která se zpravidla nachází v jiné budově, jiném městě nebo dokonce i jiné zemi. Audiokonference Polycom se ovládá jako klasický telefon. Uživatel zadá volané číslo nebo vybere ze seznamu a naváže hovor, případně příchozí hovor přijme. Z hlediska maximálního komfortu nebo případného nadstandardu doporučujeme použít audiokonferenční systém Polycom na obou stranách.                                     Sound_Station2

                              Jeden z nejprodávanějších audiokonferenčních modulů Polycom SoundStation 2


Videokonferenční systémy představují jediný nástroj pro spolupráci na dálku, jenž poskytuje stejné možnosti jako má jednání tváří v tvář. Při videokonferenčním spojení se přenáší nejen obraz (video) a zvuk (audio), ale účastníci si během přenosu mohou vyměňovat také data (Content).
Videokonferenční zařízení lze rozdělit podle množství účastníků. V nejjednodušší variantě využijí tuto technologii dvě osoby, které místo klasického telefonního přístroje použijí videotelefon. Videokonference se však dnes může účastnit i větší počet lidí, kteří mohou sledovat technicky vysoce kvalitní přenos nejen v v jednacích místnostech, ale také např. v sálech na promítacím plátně nebo velkoplošném projektoru.


Wi-Fi Ruckus Wireless / 3.LF UK

Wi-Fi Ruckus Wireless / ACCOR hotels

Promo video společnosti Ruckus

Vyhledat: