Telemont a.s.
Hotline: (+420) 241 001 414

Telemont a.s.

Alcatel-Lucent DECT - mobilita  rámci firmy

Mobilita je neodmyslitelným požadavkem dnešní doby. Řešení Alcatel DECT vytváří optimální prostředí pro mobilitu, zaměstnanci mohou komunikovat a jsou k zastižení kdekoliv v areálu firmy. Řešení nabízí zejména dosažitelnost zaměstnanců a celou řadu komunikačních funkcí (přesměrování, konference atd.) dostupných i z místa mimo kancelář. Vnitřní volání jsou v tomto případě zcela zdarma, přijatá vnější volání jsou za stejnou cenu, jako u standardního stolního telefonu.

Služby DECT systému OmniPCX Office a OmniPCX Enterprise využívají inteligentní základnové stanice Alcatel IBS (Intelligent base stations) připojené k digitálním portům. Jednotlivé základny vytvářejí ve firmě síť přístupových bodů podporujících „rooming“ a „handover“. Mobilní uživatelé zůstávají neustále připojení k síti bez přerušování. Signál z jejich telefonu se během pohybu po areálu neustále předává do nejbližšího přístupového bodu.

K systému DECT nabízí Alcatel profesionální přenosné DECT telefonní přístroje se stejným rozsahem funkcí jako stolní digitální a IP telefony Alcatel. Všestranné telefonní přístroje se vyznačují snadným ovládáním.  K přenosnému telefonu DECT lze také přiřadit klasickou stolní stanici. Oba přístroje budou sdílet stejné telefonní číslo a přístup ke stejným funkcím. Druhý z dvojice může být analogový, digitální nebo IP telefon.  
                                      Alcatel_Lucent_DECT


Wi-Fi Ruckus Wireless / 3.LF UK

Wi-Fi Ruckus Wireless / ACCOR hotels

Promo video společnosti Ruckus

Vyhledat: