Telemont a.s.
Hotline: (+420) 241 001 414

Telemont a.s.

Alcatel-Lucent OmniPCX Office 

Alcatel-Lucent Omni PCX Office je vysoce efektivní zařízení pro e-komunikaci. Jedná se o předem konfigurovaný server  umožňující vše, co je potřeba v oblasti komunikací pro malé a střední podniky - hlasovou komunikaci, přenos dat i přístup k celosvětové síti Internet. Systém umožňuje ty nejmodernější a současně uživatelsky nejpřívětivější služby a funkce, které dnes může zákazník za své peníze získat.

      Alcatel_Lucent_Omni_PCX_Office_RCE_II

Alcatel-Lucent OmniPCX Office
je modulární řešení typu „vše v jednom balení“ („all-in-a-box“). Jedná se o kompletní komunikační řešení, které spojuje telefonní ústřednu s nejmodernějšími funkcemi VoIP a IP telefonie, internetový server a LAN řešení. Jeho nespornými výhodami jsou nízké náklady, rychlá instalace, snadná správa, údržba a dokonalejší integrace hlasové a datové komunikace s možností rozšiřování až do 236 přípojných bodů. Systém je plně přizpůsobitelný. Zákazník může zakoupit a instalovat pouze ty funkce, které skutečně potřebuje a v souladu s aktuálním rozvojem firmy pomocí softwarových klíčů rozšiřovat a doplňovat další funkce.


OmniPCX je dodáván malý, aby se mohl později stát velkým.

»  Kompaktní řešení

Internet, hlas, a data v jediném zařízení zajišťují pro firmy nejen nejlepší a nákladově nejefektivnější řešení, ale také řešení nejjednodušší. Toto kompaktní řešení pro malé a středně velké firmy představuje tyto výhody: nízké náklady, rychlé zavedení, snadné používání, snadnou správu a údržbu a dokonalejší integraci hlasové a datové komunikace.

»  Modulární a flexibilní řešení

OmniPCX Office lze rozšiřovat individuálně přesně podle aktuálních potřeb zákazníka, tzn. že doplňovat další funkce a služby, přidávat další koncová zařízení a zvyšovat kapacitu instalovaného řešení lze kdykoliv to bude zapotřebí.

»  Grafická architektura

Alcatel OmniPCX se vyznačuje vysoce flexibilní konfigurací a službami díky své modulární hardwarové architektuře. Tři moduly velikosti skříně s univerzálními sloty umožňují četné deskové kombinace. Řešení Alcatel se snadno přizpůsobuje vývoji potřeb vaší firmy.

»  Otevřené řešení

Alcatel je předním výrobcem ve svém oboru, který začal používat Linux, operační systém široce akceptovaný v celém počítačovém průmyslu. Linux je vysoce spolehlivý, výkonný a stabilní operační systém kompatibilní s mnoha aplikacemi. Je speciálně přizpůsobený pro internetové služby, neboť zahrnuje všechny klíčové internetové protokoly.

Funkce systému:

•  Hlasové funkce                             •  CTI server                         •   Wi - Fi                        

•  Hlasová pošta                              •  IP telefonie                        •  Mobilita mimo firmu      

•  Osobní asistent                            •  DECT systém                   •  a další

•  Call centrum                                •  Hotelové služby 

 

Systém OmniPCX Office lze vystavět pro:

»  Celkovou kapacitu 120 vstupních linek - z toho může být max. 12 ISDN2, 9 ISDN30, 72 HTS, 96 SIP/H323 

»  Celkovou kapacitu 236 účastníků - z toho může být max. 200 digitálních, 200 IP, 196 analogových, 120 DECT účastníků

                                
Výsledný počet účastníků je závislý na konkrétní výstavbě systému.


Wi-Fi Ruckus Wireless / 3.LF UK

Wi-Fi Ruckus Wireless / ACCOR hotels

Promo video společnosti Ruckus

Vyhledat: