Telemont a.s.
Hotline: (+420) 241 001 414

Telemont a.s.

Alcatel-Lucent OmniPCX Enterprise

Alcatel-Lucent OmniPCX Enterprise je moderní, vysoce výkonný, inovativní multimediální telekomunikační systém vhodný pro středně velké, velké a enterprise řešení. Umožňuje přenosy hlasu, dat a obrazů do kapacity 50 000 přípojných portů a připojení do běžných telekomunikačních sítí pomocí analogových, digitálních i ISDN rozhraní. Řešení Enterprise umožňuje přirozené připojení do datových LAN/WLAN sítí všech typů a přenosy hlasu po sítích ATM, Frame Relay a zejména přenos typu VoIP. Vysoká spolehlivost je zaručena zdvojováním centrálních jednotek a zálohovacími mechanizmy pro přenosy signalizace. Jde o systém s dokonalým zabezpečením hlasové i datové komunikace nabízející stejný rozsah služeb zaměstnancům nejen v sídle firmy, ale i mimo ni.

         Alcatel_Lucent_OXE

Řešení umožňuje vytvářet nejrůznější druhy privátních sítí (včetně virtuálních), podporuje spolupráci s počítačovými aplikacemi a vytváření rozlehlých Call Center (včetně Webovských a Unified Messaging) .

Srdcem OmniPCX Enterprise je sada komunikačního softwaru zahrnující celou řadu komunikačních aplikací pro OS Linux s celkovým počtem 500 nabízených funkcí (po získání licence).

Systém Alcatel OmniPCX Enterprise  je špičkovým komunikačním řešením. Oproti svým předchůdcům nabízí daleko větší možnosti, systém je založen na nejnovějších technologiích nabízející nejmodernější komunikační služby a integrované aplikace. Alcatel OmniPCX Enterprise představuje ideální řešení pro dynamické firmy, jimž nabízí veškeré dostupné komunikační funkce s možností dalšího rozšiřování.

»  Evoluce TDM/IP

Charakteristickou vlastností systému Enterprise je vzájemná nezávislost softwaru a hardwaru. Moderní koncepce architektury umožňuje plynulý přechod k IP komunikaci, protože infrastruktura (IP, TDM nebo jejich kombinace) je zcela oddělená jak od koncových zařízení, tak od komunikačních aplikací.

»  Otevřený systém

Systém umožňuje libovolně kombinovat komponenty a aplikace stejně jako hardware různých výrobců a vytvářet tak komunikační řešení nezávislé na jediném výrobci či dodavateli.

»  Řešení bez hranic

Řešení poskytuje stejnou úroveň funkcionalit, stejné uživatelské rozhraní a práva bez ohledu na to kde a v kterou dobu se uživatel nachází (či ve své kanceláři, na pobočce nebo doma).

»  Dosažitelnost, mobilita

Enterprise řešení nabízí mobilitu v rámci firmy, každý mobilní uživatel má přiděleno jediné telefonní číslo. Bez ohledu na to, kde se uživatel nachází má po připojení k systému stejný přístup ke všem službám jako ve své kanceláři.

»  Serverová architektura

Systém Enterprise nabízí rozsáhlé možnosti konektivity pro servery a IP klienty. To znamená:

1)  Robustní aplikační servery

2)  Komunikační server kompatibilní: - se standardními telefony

                                                     - s bezšňůrovými telefony DECT/PTW

                                                     - s mobilními telefony GSM

                                                     - s moderními IP telefony.

Uvedená architektura umožňuje plynulý vývoj a rozšiřování stávající hlasové a datové sítě. Spolehlivost je bezkonkurenčních 99,9% . V závislosti na konfiguraci může být k systému připojeno až 50.000 poboček.


Wi-Fi Ruckus Wireless / 3.LF UK

Wi-Fi Ruckus Wireless / ACCOR hotels

Promo video společnosti Ruckus

Vyhledat: